yazi

- meslek gelişim
- bilişim
- kurumsal

Kurumsal Referanslarımız

- KATILIMCI GÖRÜŞLERİ2- eğitimden görüntüler2

- sosyal medya facebook- sosyal medya linkedin

Eğitim ve Seminerlerden

marka tescil

Almanca Eğitimi - Kursu Antalya Yıldız Gelişim

Yıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal olarak Yabancı Dil Eğitim programları kapsamında Almanca | Kursukonusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

ALMANCA EĞİTİMİ | KURSU

Yabancı Dil eğitimleri kapsmaında, Almanca ikinci anadil haline gelmekle birlikte ikinci bir yabancı dil ve hatta daha fazlası da öğrenilmesi kaçınılmaz olmaya başladı.

2 ve 3 kişilik gruplarda size özel kapalı gruplarda eğitimler veya 4-8 kişilik katılıma açık sınıf eğitimlerimize kayıt yaptırabilirisiniz.

Standart Almanca Almanca dilbiliminde standart Almancanın farklı çeşitleri değil, sadece geleneksel bölgesel türler diyalekt olarak adlandırılır.

Standart Almanca bölgesel olarak, özellikle de Almanca konuşulan ülkeler arasında farklılıklar gösterir; özellikle kelime ve bazı telaffuz farklılıkları ve hatta zaman zaman gramer ve imlâ bakımından farklılıklar görülür. Bu çeşitlilik yerel diyalekt türleri ile karşılaştırılmamalıdır. Standart Almancanın bölgesel türleri belli bir dereceye kadar yerel diyalektlerden etkilenseler de, çok farklıdırlar. Bu yüzden Almanca birden fazla standart türü olan bir dil olarak değerlendirilmektedir.

A1 (Başlangıç)

A2 (Başlangıç)

III B1- B2 (Başlangıç)

C1 (Orta)

C2 (Orta)

(İleri)

Sınıf mevcutları kursiye katılımcıların konuları daha rahat öğrenmeleri, eğitmenlerimizin derslerde kursiyerlerle daha etkin ilgilenebilmesi açısından 4 - 8 kişilik sınıflarda eğitimlerimiz gerçekleşmektedir.

Yıldız Gelişim Akademisinin, Yabancı Dil eğitimlerindeki temel amacı, iletişim kurabiliyor olmanızı sağlamaktadır. %100 Eğitim Garantisi kapsamında eksik konularınızı veya anlamadığınız konuları ikinci defa ücretsiz olarak telafi etme hakkınız bulunmaktadır.

NOTLAR:

Online Ön Kayıt Formu http://www.yildizgelisim.com/tr.f18.online-kayit-formu

Kurumunuza özel eğitim talepleriniz için Eğitim Talep Formu doldurabilirsiniz.

Bu eğitim kurumunuza özel olarak hazırlanması ve eğitim içeriği için 0 (242) 316 63 33 veya 0 552 449 07 07'den iletişime geçebilirsiniz. Sizi aramamızı isterseniz iletişim formunu doldurmanızı rica ederiz.

Eğitimlerimiz en az 4 en fazla 8 kişilik sınıflarda gerçekleşmektedir.