Antalya Yıldız Gelişim Seminerleri

- seminerSeminerlerimiz alanında uzman eğitimcilerimiz tarafından, 3 saat süreli olarak keyifli, kolay, pratik, konuya özgü sadeleştirilmiş olarak kısa zamanda sıkılmadan samimi ve paylaşımcı bir ortamda gerçekleştirilmektedir. Ödenebilir ve katılabileceğiniz zamanlarda gerçekleştirilerek size çok şey kazandırmaktadır.

Katılıma açık olarak seminerlerimiz periyodik zamanlarla düzenlenmektedir. Güncel seminer takvimimize web sayfamızdan veya bizimle iletişim kurarak öğrenebilirsiniz.

NOT: Seminer programlarımız kurumununuz ihtiyacına özel olarak da düzenlenmektedir. Diğer seminer konuları ve içerikleri ilgili bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Seminer konularımızdan bazıları aşağıdaki gibidir.

 • Vizyoner Liderlik ve Yeni Paradigmalar
 • Satış Yapmanın Sırları
 • NLP
 • Kazanmak Beyinde Başlar
 • Başarısız Öğrenci Yoktur
 • Stres Yönetimi
 • Neden Sosyal Medya
 • Markaya Doğru
 • Kariyer Koçluğu Programı
 • İş Yaşamında Kişisel İmaj Yönetimi
 • Kendi Liderin Ol

Satış Yapmanın Sırları Eğitimi - Seminerleri

1 inovasyonYıldız Gelişim Akademisi Antalya merkezli bireysel ve kurumsal gelişim eğitim danışmanlık firmasıdır. Antalya, İstanbul gibi farklı şehirlerde ve kurumlara özel seminerler düzenlemektedir.

Yıldız Gelişim Seminerleri kapsamında Satış Yapmanın Sırları konusunda bireysel ve kurumsal ihtiyaça yönelik hizmet vermektedir.

Satış Yapmanın Sırları Semineri

İş ve Özel Yaşamda Kişisel İmaj Yönetimi

7 beden dili imajYıldız Gelişim Akademisi Antalya merkezli bireysel ve kurumsal gelişim eğitim danışmanlık firmasıdır. Antalya, İstanbul gibi farklı şehirlerde ve kurumlara özel seminerler düzenlemektedir.

Yıldız Gelişim Seminerleri kapsamında İş ve Özel Yaşamda Kişisel İmaj Yönetimi konusunda bireysel ve kurumsal ihtiyaça yönelik hizmet vermektedir.
İş ve Özel Yaşamda Kişisel İmaj

NLP Eğitimi Seminerleri

1 nlp iletişim

Yıldız Gelişim Akademisi Antalya merkezli bireysel ve kurumsal gelişim eğitim danışmanlık firmasıdır. Antalya, İstanbul gibi farklı şehirlerde ve kurumlara özel seminerler düzenlemektedir.

Yıldız Gelişim Seminerleri kapsamında NLP Seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal ihtiyaça yönelik hizmet vermektedir.

NLP Eğitimi Seminerleri

Vizyoner Liderlik ve Yeni Paradigmalar

4 temel liderlikYıldız Gelişim Akademisi Antalya merkezli bireysel ve kurumsal gelişim eğitim danışmanlık firmasıdır. Antalya, İstanbul gibi farklı şehirlerde ve kurumlara özel seminerler düzenlemektedir.

Yıldız Gelişim Seminerleri kapsamında Vizyoner Liderlik ve Yeni Paradigmalar konusunda bireysel ve kurumsal ihtiyaça yönelik hizmet vermektedir.

Vizyoner Liderlik ve Yeni Paradigmalar

Başarı Beyinde Başlar

6 duygusal zekaYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Başarı Beyinde Başlar Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

BAŞARI BEYİNDE BAŞLAR

Müşterinin Şifresi, Sosyal Stillerle Satış Başarısı Ücretsiz Renk Analizi Testi

renk analizi testYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal Yıldız Gelişim seminer programları kapsamında Müşterinin Şifresi, Sosyal Stillerle Satış Başarısı seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Müşterinin Şifresi, Sosyal Stillerle Satış Başarısı

Kurumsal Satış Yapmanın Sırları


3 mağaza girişYıldız Gelişim Akademisi Antalya merkezli bireysel ve kurumsal gelişim eğitim danışmanlık firmasıdır. Antalya, İstanbul gibi farklı şehirlerde ve kurumsal ve bireysel Yıldız Gelişim Seminerleri kapsamında Kurumsal Satış Yapmanın Sırları konusunda bireysel ve kurumsal ihtiyaça yönelik hizmet vermektedir.ara özel seminerler düzenlemektedir.

Kurumsal Satış Yapmanın Sırları Semineri

İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Semineri

Yıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli bir eğitim danışmanlık firması olup eğitim ve seminerler kapsamında "İşSağlığı ve Güvenliği" konusunda eğitim hizmeti vermektedir.

İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Semineri