yazi

- meslek gelişim
- bilişim
- kurumsal

Kurumsal Referanslarımız

- KATILIMCI GÖRÜŞLERİ2- eğitimden görüntüler2

- sosyal medya facebook- sosyal medya linkedin

Eğitim ve Seminerlerden

marka tescil

Bilişim Teknolojileri Eğitimleri

ON (10) Parmak Klavye Eğitimi - Kursu Antalya Tel: 316 63 33

10 parmak klavyeYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal bilişim teknolojileri eğitim programları kapsamında 10 Parmak Hızlı Yazma Eğitimi | Kursu konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

10 Parmak Klavye (Hızlı Yazma) Eğitimi | Kursu
En Hızlı Zabıt Kabiti Olmanız Tam Destek
Siz de sıfırdan 3dk da 120 - 180 Kelimelere ulaşmak istemez misiniz?


Kurs Adı Dönemi
Başlama Tarihi Gün ve Saatler
10 Parmak Klavye Kullanımı
- Hızlı Yazma
H.İçi
Akşam
18 Ocak 2021 Pazartesi - Çarş
18.00 - 20.00
online_kayıt_formu

0242 316 63 33
H.içi Gnd 19 Ocak 2021 Salı- Perş
15.00 - 17.00
12.30 - 14.30
H.Sonu
Gündüz
30 Ocak 2021

Cumartesi - Pazar
13.00 - 15.15


Öğrenim Garantili, Sertifika, İşe Yerleştirme, Referans Mektubu, Kapsamlı Özgün Kaynak

(5 YILDIZLI EĞİTİM) 4 - 8 kişilik sınıflar

SINIRLI SAYIDA GEÇERLİ ÖZEL İNDİRİMLİ FİYATLARDAN KAYIT KAÇIRMAYIN.

BİLGİ İÇİN ARAYIN 0242 316 63 33 - bilgi@yildizgelisim.com

YILDIZ GELİŞİM AKADEMİSİ Adliye Zabıt Katipliği Sınavına Hazırlananlar için veya 10 parmak ile hızlı yazmak için kendini geliştirmek isteyenlere özel uzman eğitimci kadrosu ile eğitim vermektedir.

10 parmak eğiitim, kişilere 10 parmak klavye (hızlı yazma) becerisi kazandırır,

Ticari ve Günlük hayatta kullanılan yazışmaların hızlı ve noksansız yürütülmesini sağlar,

İş alanlarında çalışabilecek bilgisayarı daha becererili kullanmayı sağlayan personel yetiştirmeyi amaçlayan ve Adliye Zabıt Katipliği Sınavına Hazırlananlar için hızlı yazma özel eğitim programıdır.

Adliye Zabıt Katipliği Sınavları için hedef 3 dakikada 90 kelime doğru yazmaktır.

Neden Yıldız Gelişim Akademisi


%100 Eğitim ve Öğrenme garantisi.

Özel gruplara yönelik düzenlenebilir.

 • On parmak kullanma teknikleri,
 • Kişise özel çalışma programı hazırlanır, bu çalışma programının uygulama aşamasında takip edilir,
 • Kişi odaklı eğitim ile etkili ve verimli çalışma,
 • Rakamlar, işaretler ve sembollerin kavranması,
 • Doğru ve hızlı yazma teknikleri uygulanması.
 • Eğitim sonrası uygulama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi
 • On parmak kullanma teknikleri

  • Saniyede Hızlı Klavye yazma programı
  • Klavye alıştırma programları ile çalışmalar yapılmaktadır.


  F Klavyenin Özellikleri:
F Klavye, Türk Dilinin fonetik özelliğine dayanarak; "sık kullanılan harflerin, işlek parmaklara denk getirilmesi" yoluyla oluşturulmuştur. Harflerin kullanım sıklığının belirlenmesi için Türkçe'deki 29.934 kök sözcük tek tek incelenmiştir.

Milli klavyemiz dünyanın en bilimsel klavyesidir.Türkçeye uygun şekilde bilimsel bir çalışma sonucunda tasarlanmıştır.

1955 yılından beri TSE tarafından Türkiyede kullanılacak mecburi standart olarak belirlenmiştir. Yabanca dilleri bile o ülkenin kendi klavyelerinden daha hızlı yazmak mümkündür.

Ülkemiz 1957 yılından beri uluslar arası Bilgi İşlem Federasyonu merkez komite üyesidir.Düzenlenen ulluslararası yarışmalarda Türk yarışmacılar F klavye ile sayısız şampiyonluğu rekorlar kırarak kazanmıştır.

Diğer klavyelere göre dört kat hızlı ve doğru yazmak mümkündür. Ayrıca onparmak tekniği ile yazı yazmanın çocuk ve yetişkinlerde zeka geliştirici etkisi vardır.

Katılımcı Görüşleri

Vesile Tanrıkul(10 Parmak Klavye)
(ANTALYA ZABIT KATİPLİĞİ SINAVINDA BAŞARILI OLARAK TAMAMLAYIP YERLEŞMİŞTİR. TEBRİK EDERİZ)

--------------------------------------------------------------------------

Meral KÜLLÜ (10 Parmak Klavye)
Zabıt Katipliği sınavına girmeye karar verdiğimde on parmak bilmiyordum internetten Yıldız Gelişim Akademisine gidip kaydoldum Özlem hocamız sayesinde öğrendim. Ankara ve İstanbulda sınavlara girdim pes etmeden bir sonraki alımı bekledim kurs yeri çok özverili olduğu için her zaman gittiğim zaman daha önceki grupda öğrencisiniz tekrar kayıt olmanız gerekli demedi boş zamanlarımda çalışmamız için bilgisayar sınıfları bile bizlere sundu sonunda Antalya'nın sınavına girdim 108 yazarak istedikleri yazma ortalamasına girebildim özversi için kuruma ve Özlem hocama teşekkür ediyorum.(ANTALYA ZABIT KATİPLİĞİ SINAVINDA 108 KELİME İLE YERLEŞMİŞTİR. TEBRİK EDERİZ)

-------------------------------------------------------

Sultan ÇİMEN (10 Parmak Klavye)
Buraya ilk başladığımda klevyeye dair hiçbirşey bilmiyordum. Fakat birkaç hafta içinde bütün önemli püf noktalarını öğrendim ve uygulama sınavında 115 net yaptım ve şu anda son denememde 3 dakikada 202 kelime yazdım, hocama ve Yıldız Gelişim Akademisine teşekkürler.(İSTANBUL İCRA SINAVINDA 181 KELİME İLE 1. OLUP, YERLEŞMİŞTİR. TEBRİK EDERİZ)

-------------------------------------------------------

Dilara Pakırdağ (10 Parmak Klavye)
Aldığım eğitim karşısında her şey dört dörtlük hocanın bilgisi ve bize karşı olan ilgisi klavyeye karşı bizi daha da motive etti. Hocayı sevmeseydim klavyeye bu kadar bağlanamazdım belki tekrar gelsem yine Mehmet Hocanın dersine girerdim J

--------------------------------------------------------------------------

Fatma Işık (10 Parmak Klavye)
Kurumun güler yüzlülüğü, güvenilirliği ilgi ve alakası son derece iyiydi. Çalıştıkları eğitimciler yeri geldiğinde arkadaş olarak yaklaşıyorlar. Son olarak Mehmet Boğa hoca sonsuz teşekkür ederim. 10 parmağı bizlere sevdirdiği için.

--------------------------------------------------------------------------

Tuğba KARACADAL(10 Parmak Klavye)
Kurs öğretmenimiz Özlem hoca sayesinde F klavye 10 parmakta hiç bilgim yokken şu anda 140 net kelime dolayında yazıyorum. Özlem hoca ve Bayram Hocaya herşey için çok teşekkür ederim.

--------------------------------------------------------------------------

Yeşim BÖLGE(10 Parmak Klavye)
Bu kursa F Klavye öğrenmek için geldim. F Klavyeye dair hiçbir bilgim yoktu. Hocamız sayesinde çok kısa sürede kendimi geliştirdim. İlk başlarda 80 yazabiliyordum. Şu anda yaklaşık iki ayda 170’lere çıktım. Yıldız Gelişim Akademisi sayesinde bu seviyelere ulaştım. Herşey için teşekkürler.

--------------------------------------------------------------------------

Keziban ÖZIŞIK(10 Parmak Klavye)
10 Parmak Klavye eğitimine katıldım. Zabıt Katipliği uygulama sınavında 125 kelime yazdım ve hemen işe başladım. Başta Özlem hocama ve Yıldız Gelişim Akademisi çalışanlarına katkıları için çok teşekkür ediyorum.

--------------------------------------------------------------------------

Ebru GÜR(10 Parmak Klavye)
Ben sıfırdan başlayan bir öğrenciydim ve yapabileceğime inanmıyordum Yıldız Gelişim Akademisi ve hocamız sayesinde şu an bende memur oldum. Teşekkürler.

--------------------------------------------------------------------------

Firdes DURNA(10 Parmak Klavye)
Kursa ilk olarak başarısızlıkla başlamıştım. Beklediğimin üstünde bir eğitim aldım. Bütün düşünen arkdaşlarıma tereddütsüz gelmelerini öneririm. Hocamızın ilgisi çok iyi teşekkürler.

--------------------------------------------------------------------------

10 Parmak Klavye ile Hızlı Yazma Eğitimi Bazı Katılımcı Başarıları
Adı Soyadı Başlangıç Yazma
Hızı (3 DK)
Eğitim Sonu Yazma
Hızı (3 DK)
Nida YILDIZ - 137
Hacer UYSAL - 112
Feride MERCAN - 127
Nazife ATILGAN - 118
Simay ALTUNKÖK - 92
Sultan ÇİMEN 202
Diğer öğrencilerimizin başarıları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

------------------------------------------------------------------------------------------------

NOTLAR:

Özel Eğitim: Yukarıda belirtilen eğitim tarihleri size uymuyorsa yada size özel Eğitim Danışmanlarımızla görüşüp birebir Özel Eğitim alabilirsiniz.

Sınıf Eğitimi: Yukarıdaki gibi tarihi belirtilen sınıf eğitimlerimiz en az 4 kişilik gruplar ile açılmaktadır. 4 kişi olmanız durumunda size özel olarak sınıf oluşturularak eğitim alabilirsiniz. Ön Kayıt için Online Ön Kayıt Formunu doldurabilirsiniz.

Kurumsal Eğitim: Kurumunuza özel çalışanlarınıza yönelik eğitim talepleriniz için Kurumsal Eğitim Başvuru Formu doldurabilirsiniz yada bizimle iletişime geçmek için: 0242 316 63 33 - 0552 449 07 07, bilgi@yildizgelisim.com

Sertifikalar: Eğitimi başarı ile tamamlayan herkes MEB Onaylı & Kurum Onaylı Sertifika ve Referans Mektubu(istek üzerine, özgeçmiş dosyanızda fark yaratmak ve iş başvurularınızda bir adım önde olmanızı sağlar) olmak üzere üç ayrı belge alma imkanına sahiptirler.

Öğrenim Garantisi ve Telafi İmkanı: Yıldız Gelişim Akademisi eğitim verdiği konularda sertifika geçerliliği ve öneminin yanında eğitim kalitesi ve verimliliğini ön planda tutarak Öğrenim Garantili olarak hizmet vermektedir. Katılamadığınız yada katıldığınız halde kendinizi yetersiz, eksik hissettiğiniz konudan ikinci defa aynı eğitimin konusuna ücretsiz olarak katılarak telafi edebilirsiniz. Böylece Yıldız Gelişim farkı ile alacağınız tüm eğitimlerde eksik hiçbir konunuz kalmayacaktır.

Kampanyalar: Yıldız Gelişim Akademisinde eğitim almış katılımcılarımıza %10 veya iki kişi ve üzeri katılımlarınızda %10 indirim yapılmaktadır. Diğer ödeme koşulları ve taksitlendirmeler ile ilgili eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Neden Yıldız Gelişim Akademisi: (5 Yıldızlı Eğitimler) Kariyer Planlama(İşe Yerleştirme), Öğrenim Garantili Hizmet, Kapsamlı Eğitim Notu, MEB Onaylı & Kurum Onaylı Sertifika ve Referans Mektubu, Eğitim sonrası hizmetler. Yıldız Gelişim hakkında bilgi için tıklayınız.

Bu eğitim kurumunuza özel olarak hazırlanması ve eğitim içeriği için 0 (242) 316 63 33 veya 0 552 449 07 07'den iletişime geçebilirsiniz. Sizi aramamızı isterseniz iletişim formunu doldurmanızı rica ederiz.