yazi

- meslek gelişim
- bilişim
- kurumsal

Kurumsal Referanslarımız

- KATILIMCI GÖRÜŞLERİ2- eğitimden görüntüler2

- sosyal medya facebook- sosyal medya linkedin

Eğitim ve Seminerlerden

marka tescil

Bilişim Teknolojileri Eğitimleri

Lumion ile Modelleme ve Animasyon Eğitimi

1- Lumion ModellemeYıldız Gelişim Akademisi Bilişim Teknolojileri kapsamında "LUMİON ile MODELLEME, RENDER VE ANİMASYON " eğitimi & kursu ile temel bilgisayar bilgisine sahip herkes katılabilir, kullanım alanınıza göre süre, eğitim içeriği gibi bilgiler ile ilgili uzman eğitimcilerimiz ile görüştürülerek program size veya kurumunuza özel programlanmaktadır.


LUMİON İLE MODELLEME EĞİTİMİ
Lumion Modelleme, Render ve Animasyonda Uzman Olun!Kurs Adı Dönemi
Başlama Tarihi Gün ve Saatler
LUMİON ile Modelleme, Render ve ANİMASYON
H.İçi
Günd/Akş
Özel İndirimli
Arayınız
Hemen Başlayın
Salı - Perş- Cuma
19.00 - 21.30
10.30 - 12.45
online_kayıt_formu
0242 316 63 33
H.Sonu
Gündüz
Özel İndirimli
Arayınız
Cumartesi - Pazar
11.00 - 14.30

Eğitim İçeriği

 • LUMION Nedir?

  Lumion, mimarların, CAD tasarımlarını herhangi bir yoğun eğitime gerek duymaksızın göz alıcı görsellere dönüştürmesini sağlar.

  İster projenizi müşterinize sunarken, ister ekibinizle gerçekçi görseller üzerinde çalışırken veya bir son dakika revizyonu gerçekleştirirken, Lumion 8 sizleri mutlu edecek, üst kalite görselleri hızla oluşturmanızı sağlar.

  Göz alıcı görseller

  Lumion 8’in tek kare görseller, videolar ve 360 derece panoramik görüntüleri, ister iç, ister dış mekanlarda en iyi ışığında nasıl oluşturduğunu keşfedin.

  Birleşik Devletler ve dünyanın diğer bölgelerindeki mimar ve tasarımcıların, Lumion’u projelerinde nasıl kullandıklarını anlattıkları röportajları izleyin.

  Lumion eğitimi katılımcıya kısa süre içerisinde üst kalitede görseller ve animasyonlar oluşturabileceği yetileri kazandırmayı hedefleyen bir eğitimdir. Bu hedef kapsamında katılımcılar;

  Farklı yazılımlardan Lumion’a model aktarımı,

  Sahne fiziksel çevre unsurlarının yerleştirilmesi,

  Sahne içerisinde gezinim,

  Malzeme aktarma, oluşturma, kaplama,

  Işık ve aydınlatma unsurlarının kullanımı,

  Revizyonların modelde güncellenmesi,

  Obje ve kamera hareketlendirmesi,

  Tek kare ve animasyon oluşturulması hakkında bilgi edineceklerdir.


  1
  Program Başlangıç Ekranı

  2Navigasyon Tuşlarının Kullanımı

  3Atmosfer Ayarları

  4Peyzaj Ayarları

  5Kütüphane Objelerinin Kullanımı

  6Obje Kontrolleri

  7Dış Veri Alınması

  8Sahne ve Modelleri Kaydet, Sahne ve Modelleri Yükle Sekmelerinin Kullanımı

  9Malzeme ve Malzeme Düzenlemeleri

  10Transfer edilen dış verinin güncellenmesi

  11Işık Objeleri kullanımı, GI ve gölge ayarları

  12Foto ayarları

  13Foto Efektleri kullanımı

  14Film Oluşturma ve Efekt Kullanımı

  15Panaroma Görsel Oluşturma

------------------------------------------------------------------------------------------------

NOTLAR:

Özel Eğitim: Yukarıda belirtilen eğitim tarihleri size uymuyorsa yada size özel Eğitim Danışmanlarımızla görüşüp birebir Özel Eğitim alabilirsiniz.

Sınıf Eğitimi: Yukarıdaki gibi tarihi belirtilen sınıf eğitimlerimiz en az 4 kişilik gruplar ile açılmaktadır. 4 kişi olmanız durumunda size özel olarak sınıf oluşturularak eğitim alabilirsiniz. Ön Kayıt için Online Ön Kayıt Formunu doldurabilirsiniz.

Kurumsal Eğitim: Kurumunuza özel çalışanlarınıza yönelik eğitim talepleriniz için Kurumsal Eğitim Başvuru Formu doldurabilirsiniz yada bizimle iletişime geçmek için: 0242 316 63 33 - 0552 449 07 07, bilgi@yildizgelisim.com

Sertifikalar: Eğitimi başarı ile tamamlayan herkes MEB Onaylı & Kurum Onaylı Sertifika ve Referans Mektubu(istek üzerine, özgeçmiş dosyanızda fark yaratmak ve iş başvurularınızda bir adım önde olmanızı sağlar) olmak üzere üç ayrı belge alma imkanına sahiptirler.

Öğrenim Garantisi ve Telafi İmkanı: Yıldız Gelişim Akademisi eğitim verdiği konularda sertifika geçerliliği ve öneminin yanında eğitim kalitesi ve verimliliğini ön planda tutarak Öğrenim Garantili olarak hizmet vermektedir. Katılamadığınız yada katıldığınız halde kendinizi yetersiz, eksik hissettiğiniz konudan ikinci defa aynı eğitimin konusuna ücretsiz olarak katılarak telafi edebilirsiniz. Böylece Yıldız Gelişim farkı ile alacağınız tüm eğitimlerde eksik hiçbir konunuz kalmayacaktır.

Kampanyalar: Yıldız Gelişim Akademisinde eğitim almış katılımcılarımıza %10 veya iki kişi ve üzeri katılımlarınızda %10 indirim yapılmaktadır. Diğer ödeme koşulları ve taksitlendirmeler ile ilgili eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Neden Yıldız Gelişim Akademisi: (5 Yıldızlı Eğitimler) Kariyer Planlama(İşe Yerleştirme), Öğrenim Garantili Hizmet, Kapsamlı Eğitim Notu, MEB Onaylı & Kurum Onaylı Sertifika ve Referans Mektubu, Eğitim sonrası hizmetler. Yıldız Gelişim hakkında bilgi için tıklayınız.

Bu eğitim kurumunuza özel olarak hazırlanması ve eğitim içeriği için 0 (242) 316 63 33 veya 0 552 449 07 07'den iletişime geçebilirsiniz. Sizi aramamızı isterseniz iletişim formunu doldurmanızı rica ederiz.