yazi

- meslek gelişim
- bilişim
- kurumsal

Kurumsal Referanslarımız

- KATILIMCI GÖRÜŞLERİ2- eğitimden görüntüler2

- sosyal medya facebook- sosyal medya linkedin

Eğitim ve Seminerlerden

marka tescil

Online Sertifika Bilgi

Online Sertifika Nedir? Nasıl Alınır?
Video Eğitim DVD izle, sertifikanı al. Detaylı bilgi için..

ONLİNE SERTİFİKA, e-eğitim şeklinde, internet üzerinden mesleki ve kişisel gelişim eğitimlere katılınması ve sonunda bu eğitimlere katılındığını kişilerin ispatlayabilmesi adına bir belge sağlanması fikri üzerine ortaya çıkmıştır.

Eğitimler online ortamda bilgisayarda online olarak DVD eğitimleri aracılığı ile izlenmektedir.

Eğitim sonunda katılımcılara sağlanan sertifikalar isme düzenlenmiş, olarak mail ile gönderilmektedir.

Talep edilmesi durumunda kargo dahil baskısı yapılmış ve imzalı olarak adresinize 15 TL karşılığında kargo ile gönderilmektedir.

Avantajları

Zamandan ve Mekandan Bağımsız Eğitim
Eğitimler internet üzerinden zaman ve mekandan bağımsız gerçekleştiğinden işinizden, okulunuzdan yada evinizdenbilgisayar ortamında ulaşabilirsiniz. Belirli zamanlarda, belirli eğitim salonlarına /mekanlarına gitmek zorunda değilsiniz. Üstelik eğitim almak istediğiniz zamana siz karar verirsiniz.

Özgürsünüz
Eğitimleri tamamlama konusunda belirli süre kısıtlamaları bulunmuyor. İstediğiniz her an eğitime başlayabilir ve istediğiniz sürede bitirebilirsiniz. İster bir günde, ister bir haftada, isterseniz aylarca süren bir süreçte. Karar sizin.

Gelişimci
Alacak olduğunuz eğitimlerde edineceğiniz bilgiler iş yaşamınızda oldukça yardımcı ve pratiğe yönelik bilgiler. Yetkinliklerinizi arttırmak için fırsat bizden, bu fırsatı kullanmak yada kullanmamak sizin inisiyatifinizde.

Hesaplı
Biz, bir otelin yada diğer bir kurumun konferans salonunu kiralamıyoruz, bir eğitimciye binlerce dolar ücret ödemiyoruz, çevreci bir yaklaşımla binlerce kağıt, toner, mürekkep, vs harcamıyoruz; online DVD olarak hizmet veriyoruz. Dolayısıyla azalan bu maliyetlerimizi katılımcılarımıza yansıtmayı yeğleyerek, minimum maliyetle devamlı gelişen ve değişen en opsiyonel bilgileri bilgisayar ortamında online olarak dilediğiniz her yerden katılımcılarımıza sunuyoruz.

İspatlanabilir
Katılımcılarımıza sağlanan sertifikalar Yıldız Gelişim Akademisi imzalı olarak, yasal bir kurum olarak tarafımızdan düzenleniyor.

Sertifika Geçerliliği

Sertifika denilince ilk gelen "Geçerliliği nedir?" sorusudur.
Sertifikalar, bir eğitime katıldığımızı; bir konuda eğitim aldığınızı ispatlar nitelikteki belgelerdir.

Sistemimizden aldığınız sertifikanın geçerliliği, herhangi bir kurumdan alacağınız sertifikanın geçerliliği ile aynıdır.

İşverenler açısından baktığımızda, kalifiye eleman arayan bir kurum mutlaka alınan eğitimlere önem verecektir. Özellikle çağımız iş koşulları göz önüne alındığında, bu eğitimleri almış olmak ve CV'lerde bu eğitimleri belirtmek oldukça önemlidir.

Tarafımızdan alınan eğitimlerin sonunda katılımcılarımıza sağlanan sertifikalar isme düzenlenmiş, Yıldız Gelişim Akademisi imzalı olarak gönderilmektedir.

NOT: Microsoft Ofice 2010 Eğitim DVD Seti temin eden katılımcılar sertifikasına sahip olmak için DVD eğitim setini aldığı belirterek kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

Kayıt sonrası eğitimi tamamlamaları sonucu belirlenen gün ve saatlerde online olarak göndereceğimiz soruları başarılı cevaplamanız sonrası SERTİFİKA adınıza düzenlenecektir.