yazi

- meslek gelişim
- bilişim
- kurumsal

Kurumsal Referanslarımız

- KATILIMCI GÖRÜŞLERİ2- eğitimden görüntüler2

- sosyal medya facebook- sosyal medya linkedin

Eğitim ve Seminerlerden

marka tescil

Sigorta Acenteleri için Sosyal Medya

- sigorta acenteleri için sosyal medya2Yıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Sigorta Acenteleri için İnternet ve Sosyal Medya Pazarlaması Eğitim seminerleri konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

SİGORTA ACENTELERİ İÇİN İNTERNET VE SOSYAL MEDYA PAZARLAMASI

SİGORTA ACENTELERİ İÇİN SOSYAL MEDYA UZMANINDAN ÖĞRENİN!!


Kurs Adı Dönemi
Başlama Tarihi Gün ve Saatler

Sigorta Acenteleri için İnternet ve Sosyal Medya Pazarlaması

H.İçi/H.sonu
arayınız Cumartesi
(Farketmez)
10.00 - 17.00
online_kayıt_formu
0242 316 63 33


ANKARA ve İSTANBUL da açılacak sınıflarımız için 0242 316 63 33 arayabilir yada bilgi@yildizgelisim.com maiil atabilirsiniz.

SİGORTA ACENTELERİ İÇİN İNTERNET VE SOSYAL MEDYA PAZARLAMASI EĞİTİM PROGRAMI TEMEL ÖZELLİKLERİ

Program Sorumlusu : Ali CİVAN

Amaç: Bu Eğitimin Amacı, Katılımcıları Sigortacılığın ve Bireysel Emeklilik Sistemlerinin Geleceği Olan İnternet Üzerinden Satış ve Pazarlama Çalışmalarında, Etkin ve Uygulamalı Biçimde Bilgilendirerek Bu Yeni Trendlerle Daha Başarılı Olmalarını Sağlamaktır.

İçerik:

Dünya’da İnternet Nereye Gidiyor?,

İnternet Üzerindeki Günümüz Türk Sigorta Sektöründe ve BES’teki Çalışmalar,

Sigorta Sektöründeki Tüm Oyuncuların İnternet Üzerinde Yapması Gerekenler,

İnternet’te Reklam ve Pazarlama,

İnternet Arama Motorlarında (Google,Yandex) Yükselebilme Kriterleri,

İnternet Üzerindeki Geleceğin Sigortacılık Sistemi,

Sigortacılığa Sosyal Medya Desteği ve Facebook,YouTube ve Twitter ile Geleceğin Sigorta Pazarlaması,

İnternet Reklamlarında Tüketici Danışmanlığı…

Süre: 1 İş Günü, 8 Ders Saati

9:00-12:30 Ders

12:30-13:00 Ara

13:30-18:00 Ders

Hedef Kitle: Satış Danışmanları, Sigorta Acenteleri, Branşlaşarak İş Sahibi Olmak İsteyen Üniversitelerdeki Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü Mezunları, Kurumsal Poliçe Yaptıran Büyük Şirketlerin Satın Alma ya da Araştırma Yöneticileri…

ALİ CİVAN

1987 Yılında Sigortacılığa Acente Olarak Başlayan Ali CİVAN, İşletme Üzerine Lisans, Yönetim ve Liderlik Üzerine de MBA Yapmıştır. 27 Yıldır Devam Eden Sigortacılık Yaşamı Boyunca Çok Sayıda Sigorta Şirketi ve Bireysel Emeklilik Şirketi ile Çalışmalarını Sürdürmüş ve Halen Sigortacılık Alanında Sağlık Sigortacılığı Branşında Çalışmalarına Devam Etmektedir.

1996-1998 Yılları Arasında Radyo’da Sigorta Kuşağı İsimli Programı Sunan Ali CİVAN’ın Çeşitli Sigorta Dergilerinde Yayınlanmış Makaleleri Bulunmaktadır. Ayrıca Sağlık Sigortacılığı ve Sağlık Turizmi Konularında Üniversitelerde Çeşitli Eğitimler Vermekle Birlikte “Türkiye’de Sağlık Sigortacılığı Sistemi” Adı Altında Yayınlanmış Bir Kitabı Bulunmaktadır.

Başta Akdeniz Üniversitesi ve Arel Üniversitesi Olmak Üzere Birçok Üniversitede Sigortacılık Dersleri Vermiş ve Sigortacılık,BES ve Uluslararası Asistans Konularında Çok Sayıda Panelde Konuşmacı Olarak Yer Almıştır

İyi Derecede İngilizce, Orta Seviyede İtalyanca Bilen Ali Civan, Ayrıca NBA Türkiye Dergisinde Basketbol Yazılarını Sürdürmektedir. Bu Alanda ise “Kısa Şortlu Efsaneler” isimli bir kitabı Bulunmaktadır

Uluslararası Medya Yardım ve Planlama Ajansı Medasist International’ın Çatısı Altında Bulunan Web Tabanlı 4 Türkiye Tanıtım, 2 Sektörel, 8 Sigorta, 5 Haber ve 6 Webtv (www.sigortanet.tv), (www.newsfromturkey.tv) Platformlarının ve Yabancılara Türkiye’de Seyahat Yardım Asistansı Hizmeti Sağlayan Travelassisturkey’le birlikte Sigorta Akademi’nin Direktörü Olarak Çalışmalarını Sürdürmektedir.

Ali Civan, Akademik çalışmalarını ise Bezmialem Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi’nde vermekte olduğu Sağlık Sigortacılığı ve Sigorta Pazarlaması dersleri ile ilgili Üniversitede Öğretim Görevlisi olarak sürdürmektedir.

ALİ CİVAN

1987 Yılında Sigortacılığa Acente Olarak Başlayan Ali CİVAN, İşletme Üzerine Lisans, Yönetim ve Liderlik Üzerine de MBA Yapmıştır. 27 Yıldır Devam Eden Sigortacılık Yaşamı Boyunca Çok Sayıda Sigorta Şirketi ve Bireysel Emeklilik Şirketi ile Çalışmalarını Sürdürmüş ve Halen Sigortacılık Alanında Sağlık Sigortacılığı Branşında Çalışmalarına Devam Etmektedir.

1996-1998 Yılları Arasında Radyo’da Sigorta Kuşağı İsimli Programı Sunan Ali CİVAN’ın Çeşitli Sigorta Dergilerinde Yayınlanmış Makaleleri Bulunmaktadır. Ayrıca Sağlık Sigortacılığı ve Sağlık Turizmi Konularında Üniversitelerde Çeşitli Eğitimler Vermekle Birlikte “Türkiye’de Sağlık Sigortacılığı Sistemi” Adı Altında Yayınlanmış Bir Kitabı Bulunmaktadır.

İyi Derecede İngilizce, Orta Seviyede İtalyanca Bilen Ali Civan, Ayrıca NBA Türkiye Dergisinde Basketbol Yazılarını Sürdürmektedir.

Uluslararası Medya Yardım ve Planlama Ajansı Medasist International’ın Çatısı Altında Bulunan Web Tabanlı 4 Türkiye Tanıtım, 1 Sektörel, 3 Sigorta, 5 Haber ve 2 Webtv (www.sigortanet.tv), (www.newsfromturkey.tv) Platformlarının ve Yabancılara Türkiye’de Seyahat Yardım Asistansı Hizmeti Sağlayan Travelassisturkey’in Direktörü Olarak Çalışmalarını Sürdürmektedir.

Katılımcı Görüşleri

Oğuzhan ASLAN (Dış Ticaret Uzmanlığı)
Dış Ticaret Uzmanı
Yıldız Gelişim Akademisi Antalya da bir ilki gerçekleştirdi. Bir turizm şehri olan Antalya da sanayi ve ticaretin gelişimine katkıda bulunan eğitimleriyle şehre değer katmakta. Kariyerinde iyi noktalara gelmek isteyenlere tavsiye ederim.

------------------------------------------------------------------------------------------------

NOTLAR:

Özel Eğitim: Yukarıda belirtilen eğitim tarihleri size uymuyorsa yada size özel Eğitim Danışmanlarımızla görüşüp birebir Özel Eğitim alabilirsiniz.

Sınıf Eğitimi: Yukarıdaki gibi tarihi belirtilen sınıf eğitimlerimiz en az 4 kişilik gruplar ile açılmaktadır. 4 kişi olmanız durumunda size özel olarak sınıf oluşturularak eğitim alabilirsiniz. Ön Kayıt için Online Ön Kayıt Formunu doldurabilirsiniz.

Kurumsal Eğitim: Kurumunuza özel çalışanlarınıza yönelik eğitim talepleriniz için Kurumsal Eğitim Başvuru Formu doldurabilirsiniz yada bizimle iletişime geçmek için: 0242 316 63 33 - 0552 449 07 07, bilgi@yildizgelisim.com

Sertifikalar: Eğitimi başarı ile tamamlayan herkes MEB Onaylı & Kurum Onaylı Sertifika ve Referans Mektubu(istek üzerine, özgeçmiş dosyanızda fark yaratmak ve iş başvurularınızda bir adım önde olmanızı sağlar) olmak üzere üç ayrı belge alma imkanına sahiptirler.

Öğrenim Garantisi ve Telafi İmkanı: Yıldız Gelişim Akademisi eğitim verdiği konularda sertifika geçerliliği ve öneminin yanında eğitim kalitesi ve verimliliğini ön planda tutarak Öğrenim Garantili olarak hizmet vermektedir. Katılamadığınız yada katıldığınız halde kendinizi yetersiz, eksik hissettiğiniz konudan ikinci defa aynı eğitimin konusuna ücretsiz olarak katılarak telafi edebilirsiniz. Böylece Yıldız Gelişim farkı ile alacağınız tüm eğitimlerde eksik hiçbir konunuz kalmayacaktır.

Kampanyalar: Yıldız Gelişim Akademisinde eğitim almış katılımcılarımıza %10 veya iki kişi ve üzeri katılımlarınızda %10 indirim yapılmaktadır. Diğer ödeme koşulları ve taksitlendirmeler ile ilgili eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Neden Yıldız Gelişim Akademisi: (5 Yıldızlı Eğitimler) Kariyer Planlama(İşe Yerleştirme), Öğrenim Garantili Hizmet, Kapsamlı Eğitim Notu, MEB Onaylı & Kurum Onaylı Sertifika ve Referans Mektubu, Eğitim sonrası hizmetler. Yıldız Gelişim hakkında bilgi için tıklayınız.

Bu eğitim kurumunuza özel olarak hazırlanması ve eğitim içeriği için 0 (242) 316 63 33 veya 0 552 449 07 07'den iletişime geçebilirsiniz. Sizi aramamızı isterseniz iletişim formunu doldurmanızı rica ederiz.