yazi

spot Kurumsal-E§itimler
yönetim eğitim m
spot Bireysel-E§itimler
spot biliŸim teknolojileri
kişisel gelişim m
yabancı dil mavi
insan kaynakları m
dış ticaretm
satış pazarlama m
hukuk eğitimleri m
satın alma m
nlp koçluk m
spot hastanelere ”zel
otel hizmet
spot e§itim-kurumlarna
spot seminerler
makalleler
spot konuŸmaclar

Kurumsal Referanslarımız

 

spot egitimlerdn goruntulerspot basinda biz

    Katılımcı Görüşleri        Haberler

Eğitim ve Seminerlerden

marka tescil

facebook

Konuşmacı Başvuru Formu

Lütfen formda bulunan tüm alanları doldurunuz..

Ertan ŞİMŞEK - Uzman Psikolog

ertan şimşekErtan Şimşek Fransızca Kamu Yönetimi Bölümü’nden sonra Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü Pazarlama Bölümü mezunudur.

Almanya Dortmund Üniversitesi’ n de İşletme Yüksek Lisansından sonra Fransa Nice Üniversitesi de Davranış ve Gelişim Psikolojisi Yüksek lisansını tamamlamıştır. İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Bölümü de yüksek lisansından sonra, Dr. Richard BANDLER’ dan sertifikalı NLP Practitioner eğitimi  almıştır. NLP alanında Practitioner, International Practitioner & Master Practitioner sertifikalarına sahiptir.

 

Türkiye’ de Davranış Gelişimi ve Stratejik iletişim terminolojisine büyük katkısı olan Ertan ŞİMŞEK, Kişisel Gelişim Derneği’ nin kurucularındandır. 1991 yılından beri yurt içi ve yurtdışında Eğitim Yöneticiliği konularında birçok seminere katılmıştır.

Çoğunluğu kurum içi 500’den fazla seminer yöneten Ertan Şimşek Kariyerini Üniversitelerde Stratejik Yönetim ve İşletme Politikası, Davranış Bilimi ,İletişim Becerileri,Yönetim Organizasyonu konularda ders vermektedir.

Birçok Eğitim Danışmanlık firması bünyesinde

Davranış Bilimleri,

İşletme Psikolojisi NLP,

İletişim Becerileri,

Satış Pazarlama,Ürün Geliştirme

Stres Yönetimi,

Pozitif Düşünce, Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri, Kişisel Organizasyon ve Zaman Yönetimi, Çalışanların Motivasyonunu Artırma, Hipnotik Trans ve İrade Eğitimi konularında eğitim seminerleri vermekte olup, danışmanlıklar yapmaktadır.

Kitapları

  • Sihirli Liderler
  • NLP teknikleri ile Öğrenmeyi Öğrenme”
  • Başarı İnsanı
  • Kişisel Satış Yönetiminin El Kitabı
  • Pazarlama Dahisi Olun
  • Bireysel Kariyer Yönetimi

Satış ve Pazarlama “Profesyonel Anlayarak Hızlı Okuma” Davranış Bilimleri”  Ders çalışma Yöntemi ve Zaman Yönetimi” kitabı olup;

 Bilinçaltı yöntemi ile Hedefe Kilitlenme”, “Motivasyon Ve Beyin Gücünü Arttırma”, Şiddetsiz İletişim” kitapları baskı aşamasındadır.