yazi

spot Kurumsal-E§itimler
spot Bireysel-E§itimler
spot biliŸim teknolojileri
kişisel gelişim m
yabancı dil mavi
insan kaynakları m
satış pazarlama m
nlp koçluk m
spot seminerler
spot konuŸmaclar

Kurumsal Referanslarımız

spot egitimlerdn goruntulerspot basinda biz

Katılımcı Görüşleri Haberler

Eğitim ve Seminerlerden

marka tescil

facebook

Bireysel Eğitimler

Satış, Pazarlama Atölyesi Okulu Antalya

960-960 satış pazarlama ve müşteri ilişkileriYıldız Gelişim Akademisi, Antalya merkezli eğitim danışmanlık firmasıdır. Bireysel ve kurumsal gelişim eğitim programları kapsamında Satış, Pazarlama Atölyesi ( Satış Okulu) Eğitimi konusunda bireysel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.Satış, Pazarlama Atölyesi ( Satış Okulu)

Kurs Adı Dönemi
Başlama Tarihi Gün ve Saatler

Satış, Pazarlama Atölyesi
(Satış Okulu) Eğitimi

H.Sonu
Gündüz
arayınız C.tesi-Pazar
19.00 - 21.30

online_kayıt_formu
0242 316 63 33

Satış ve Pazarlama konusunda kendinizi geliştirmek konusunda artık bahaneniz kalmayacak!

Yer : Yıldız Gelişim Akademi Antalya

Eğitmen:
Hakan Ömer GİDER.. 1967, İstanbul doğumlu, Aslen Bilecik’li, Evli, Doğuştan değil ama sonradan satışçılığı benimseyerek,hem teorik hem de pratik olarak satış ve pazarlama konularında görev almıştır. İş hayatının birinci bölümü olan bordrolu çalışma döneminde yaklaşık 16 sene içerisinde rekorları zorlayan iş değişikliği ile 11 farklı sektörde yayıncılık, fuarcılık,TV programcılığı vb. konularında yöneticilik yapmış basın ve reel sek tör ile çalışarak tecrübe kazanmıştır. İş hayatının ikinci yılında ise kısa 4 yıllık süre içerisinde; öğretim görevlisi, danışman ve eğitimci olarak, 20’yi aşkın firmanın pazarlama danışmanlığı başta olmak üzere binlerce kişiye satış, pazarlama, müşteri ilişkileri, yönetim becerileri, fuarcılık vb. konularda eğitimler vermiştir. Eğitimciliğin onun için “hayata gelirken verilen bir görev” olduğunu düşünmektedir. Gençlik yıllarında yaptığı Amatör Tiyatroculuk ve 3 yıldır yaptığı TV program ve sunuculuğunu birleştirerek görsel sunumların ağırlıklı olduğu “farklı” eğitimler ve “farklı sunumlar” yapmaktadır. Yaratıcılık hayatının her alanında yer almasına rağmen bu bilgilerini gerek yüksek lisans tezindeki “yaratıcı satışçılık” konusu ve gerekse bir dönem yaptığı “yaratıcı tiyatro” ile birleştirerek bir yaşam biçimi haline getirmiştir. Neşesini, esprili tavrını ve pozitif enerjisini meditasyon ve reiki gibi spritüel uğraşlarından alındığı söylense de o doğuştan bu yeteneklere sahiptir. İst. Kültür Üniversitesi İİBF’de uzun zamandır yarı zamanlı olarak Mağazacılık ve perakendecilik, Müzakere Teknikleri ve Tüketici Davranışları derslerini vermektedir..

Eğitimin Amacı:
Satış ve pazarlama konusunda çalışan fakat bugüne kadar bir eğitim ile bildiklerini pekiştirme imkanı olmayan kişilerin belirli bir süre zarfında düzenli olarak her hafta katılımlar ile yapılacak derslere katılarak kendisinin bu konudaki bilgi ve becerisini arttırmaktır..

İŞLENECEK KONULAR:

SATIŞ OKULU 1.BÖLÜM
1. MODÜL: SATIŞÇI OLARAK KENDİNİ TANIMAK
a. Ben nasıl bir satışçıyım ?
b. Hangi özellikleri taşıyorum ? ve taşımalıyım ?
c. Kişisel davranışlarım ve işime yansımaları neler ?
d. Kişisel SWOT Analizim
e. Hedeflerim, Planlarım ve uygulanması,
f. İşletmem ve istedikleri ile benim beklentilerim.

2. MODÜL: MÜŞTERİNİN DNA’SINI ÇÖZMEK
a. Müşteri nasıl düşünür ?,
b. Müşterinin alma nedenleri ve temel ihtiyaçları,
c. Müşteri için fikir nedir ?
d. Söyledikleri ile yaptıkları neler ?,
e. Müşteriye nerede ? ,nasıl davranmalıyım ?,
f. Müşteri alışkanlıklarından nasıl vazgeçirtilir ? ,
g. Satın alma ve duyguların etkisi nelerdir ?

3. MODÜL: İŞLETME İÇİN PAZARLAMA ÇALIŞMALARI
a. Pazarlama neydi ?, ne oldu ?
b. Pazarlama karışımı ve işletmemizdeki uygulamaları ?
c. İşletmemiz için yapılabilir pazarlama çalışmaları nelerdir ?

SATIŞ OKULU 2.BÖLÜM


1. MODÜL: PAZARLAMA STRATEJİSİ
a. Pazarlama Stratejisi’nin belirlenmesi;
i. Hedef pazarın bulunması,
ii. Pazarlama karmasının oluşturulması,
b. Pazarlama Hareket Planı’nın yapılması,

2. MODÜL: SATTIĞIMIZ NEDİR ?
a. Sattığımız ürün nedir ?,
b. Önce fikir satılır ne demektir ?,
c. Ürün bilgisi olarak neleri bilmeliyiz ?,
d. Ürünün faydaları ve
özellikleri nasıl anlatılmalı ?,

3. MODÜL: SATIŞ TEKNİK VE TAKTİKLERİ
a. Satış için en uygun formül nedir ?
b. Satış itirazları nelerdir ? Nasıl karşılanır ?
c. Satış kapatma nasıl yapılır ?
d. Davranışlar, tavırlar ve ilk izlenimin önemi,

Not: Programda katılımcıların sektörlerine uygun olarak düşünülen uygulama çalışmaları yapılacak

------------------------------------------------------------------------------------------------

NOTLAR:

Özel Eğitim: Yukarıda belirtilen eğitim tarihleri size uymuyorsa yada size özel Eğitim Danışmanlarımızla görüşüp birebir Özel Eğitim alabilirsiniz.

Sınıf Eğitimi: Yukarıdaki gibi tarihi belirtilen sınıf eğitimlerimiz en az 4 kişilik gruplar ile açılmaktadır. 4 kişi olmanız durumunda size özel olarak sınıf oluşturularak eğitim alabilirsiniz. Ön Kayıt için Online Ön Kayıt Formunu doldurabilirsiniz.

Kurumsal Eğitim: Kurumunuza özel çalışanlarınıza yönelik eğitim talepleriniz için Kurumsal Eğitim Başvuru Formu doldurabilirsiniz yada bizimle iletişime geçmek için: 0242 316 63 33 - 0552 449 07 07, bilgi@yildizgelisim.com

Sertifikalar: Eğitimi başarı ile tamamlayan herkes MEB Onaylı & Kurum Onaylı Sertifika ve Referans Mektubu(istek üzerine, özgeçmiş dosyanızda fark yaratmak ve iş başvurularınızda bir adım önde olmanızı sağlar) olmak üzere üç ayrı belge alma imkanına sahiptirler.

Öğrenim Garantisi ve Telafi İmkanı: Yıldız Gelişim Akademisi eğitim verdiği konularda sertifika geçerliliği ve öneminin yanında eğitim kalitesi ve verimliliğini ön planda tutarak Öğrenim Garantili olarak hizmet vermektedir. Katılamadığınız yada katıldığınız halde kendinizi yetersiz, eksik hissettiğiniz konudan ikinci defa aynı eğitimin konusuna ücretsiz olarak katılarak telafi edebilirsiniz. Böylece Yıldız Gelişim farkı ile alacağınız tüm eğitimlerde eksik hiçbir konunuz kalmayacaktır.

Kampanyalar: Yıldız Gelişim Akademisinde eğitim almış katılımcılarımıza %10 veya iki kişi ve üzeri katılımlarınızda %10 indirim yapılmaktadır. Diğer ödeme koşulları ve taksitlendirmeler ile ilgili eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Neden Yıldız Gelişim Akademisi: (5 Yıldızlı Eğitimler) Kariyer Planlama(İşe Yerleştirme), Öğrenim Garantili Hizmet, Kapsamlı Eğitim Notu, MEB Onaylı & Kurum Onaylı Sertifika ve Referans Mektubu, Eğitim sonrası hizmetler. Yıldız Gelişim hakkında bilgi için tıklayınız.

Bu eğitim kurumunuza özel olarak hazırlanması ve eğitim içeriği için 0 (242) 316 63 33 veya 0 552 449 07 07'den iletişime geçebilirsiniz. Sizi aramamızı isterseniz iletişim formunu doldurmanızı rica ederiz.