yazi

- meslek gelişim
- bilişim
- kurumsal

Kurumsal Referanslarımız

- KATILIMCI GÖRÜŞLERİ2- eğitimden görüntüler2

- sosyal medya facebook- sosyal medya linkedin

Eğitim ve Seminerlerden

marka tescil

Bayram YILDIZ

Bayram YILDIZ - KopyaBayram YILDIZ, Antalya doğumludur. YILDIZ GELİŞİM AKADEMİSİ kurucusu. Türkiye'nin İlk Office 2016, Office 2013, Office 2010, A'dan Z'ye Bilgisayar Rehberi ve Adım Adım BİLGİSAYAR kitaplarının yazarı Bilişim Uzmanı, uzman eğitmen ve konuşmacıdır.

2003 yılında okulunda bölümler arası yapılan sınavda alanında okul birincisi oldu. Yine aynı yıl Antalya ve çevre her okullardan üç kişinin katılımı ile gerçekleşen sınavda bölümünde Antalya il birincisi oldu.


Standart eğitimler bazen çalışanların işlerini etkin yapmaları için yeterli veya gerekli olmayabilir. Belirlenmiş ihtiyaçlara yönelik özelleştirilmiş eğitim içerikleri düzenlenerek çalışanların ihtiyaçlarını tam olarak karşılanabilir. Bu özel içerikleri ve dökümanları oluşturmak için Bayram YILDIZ size yardımcı olmaya hazır. Eğitim için ayırabileceğiniz uygun bir ortam varsa, çalışanlarınızın yolda zaman kaybetmesini istemiyorsanız, kendi şirketinizde de eğitim alabilirsiniz. Bilgisayarlı ve projection cihazının bulunduğu bir eğitim ortamınız varsa Bayram YILDIZ kurumunuzda size özel eğitim verebilir. Bayram YILDIZ kurumsal eğitimlerinde müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Katılımcılar eğitime eksiksizolarak devam etmesi dahilindekendilerini yeterli görmedikleri durumunda bir kez daha ücretsiz eğitim hakkında sahiptirler.

YAYINLANMIŞ KİTAPLAR

kitap A'dan Z'ye 3D OFFICE_2010

Adım Adım Bilgisayar

Bu kitapta bilgisayar kullanmayı öğrenmek isteyenlerin temel ihtiyaçları göz önünde bulundurularak, bilgisayar kullanımı ile ilgili öğrenilmesi gereken hemen hemen tüm konulara yer verilmiştir.

A'dan Z'ye Bilgisayar Rehberi

Bayram YILDIZ'IN kendisine özgü akıcı ve sade konu anlatımları ile kaleme aldığı bu kitap Windows 7, Windows Vista ve Office 2007 konularını öğrenmeyi sağlayacak temel kaynak.

Microsoft Office 2010
(Türkiye'nin İlk Office 2010 Kitabı)

Bayram YILDIZ'ın kendisine özgü akıcı ve sade konu anlatımları ile kaleme aldığı bu kitap Microsoft Office Word, Excel, PowerPoint, Access ve OneNote Office 2010 konularını öğrenmeyi sağlayacak temel kaynak.

DSCF0002-2 - Kopya [1600x1200] OFFICE2010_TURKCE 687-3D Kapak

Office 2010 DVD Eğitim Seti
(Görsel Video anlatımlı)

Bayram YILDIZ'ın kendisine özgü akıcı ve sade konu anlatımları ile kaleme aldığı bu kitap Microsoft Office Word, Excel, PowerPoint, Access ve OneNote Office 2010 konularını öğrenmeyi sağlayacak temel kaynak.

Office 2010 Türkçe
İNTERAKTİF EĞİTİM CD SETİ HEDİYE
OKU, İZLE, DİNLE, ÖĞREN!

Bilgisayar kullanıcıları için bir başvuru kaynağı olan bu kitap ile birlikte, Microsoft Office 2010 paketinde yer alan programlarını rahatlıkla öğrenebilecek ve kullanabileceksiniz..

Office 2013 TÜRKÇE
Ücretsiz Görsel Eğitim CD’si Hediye!
(Türkiye'nin İlk Office 2013 Kitabı)
Bilişim dünyasında Microsoft yazılımlarında dikkatimizi çeken yeni nesil temiz kullanıcı arabirimiyle hazırlanmış olan Microsoft Office 2013 paketinde, programların kullanımı büyük hız ve zaman tasarrufu sağlayacak nitelikte özellikler sunulmaktadır.

Bayram YILDIZ UZMANTV de!

uzmantv

Bayram YILDIZ'ın Microsoft PowerPoint 2010 kullanımı ile ilgili video anlatımları için aşağıdaki linklere tıklayınız;

PowerPoint 2010 Kullanmayı Öğrenin

PowerPoint 2010 Nasıl Kullanılır?

banner2

banner3

banner